image/svg+xml
Pieteikties

Ādas atjaunošana – sejas procedūras


Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnika piedāvā Jums efektīvāko ādas atjaunošanas tehnoloģiju apskatu. Tie ir pasaulē atzīti zelta standarti ādas ārstēšanā un atjaunošanā, daži no kuriem ienāca Latvijā tikai 2015.gadā.

Mūsdienu sasniegumi lāzerdermatoloģijā ļauj efektīvi cīnīties ar vecuma izmaiņām ādā. Vēl pirms dažiem gadiem tiem, kuri vēlējās pagriezt laiku atpakaļ, nebija citu variantu kā vērsties pie plastiskā ķirurga. Šodien bez ķirurga skalpeļa var ievērojami atjaunot ādu un arī uzlabot tās kvalitāti (ko ķirurgs nespēj) – likvidēt krunciņas, novērst paplašinātas poras, izlīdzināt sejas krāsu un arī nostiept ādu!

Lāzera un arī dažas citas medicīniskās tehnoloģijas ļauj dermatologiem iekļūt dziļos ādas slāņos un atjaunot audu struktūru, iedarbinot pašatjaunošanas mehānismus, kas slēpjas mūsu organismā.

Atkarībā no pacienta vecuma, vajadzībām un ādas īpašībām lāzerdermatoloģijas klīnikā ERA ESTHETIC katrā individuālajā gadījumā tiek piemeklētas efektīvākas procedūras ādas skaistuma un jauneklīguma atgūšanai.

 

Iepazīstieties ar iedarbīgākajām un pasaulē pieprasītākajām procedūrām ādas atjaunošanai bez ķirurģiskas iejaukšanās!

 

FotoatjaunosanaFoatjaunošana ar lāzeru

Lai atjaunotu sejas vienmērīgo toni, novērstu vecuma un saules iedarbības izraisīto pigmentāciju, uzlabotu ādas struktūru un kolagēna ražošanu audos, piedāvājam Jums fotoatjaunošanas procedūru ar jaunāko aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro. Tas ir mūsdienīgs, jaudīgs un delikāts lāzers, kas veicina ādas fotorejuvenizāciju. Procedūra palīdzēs Jūsu sejas ādai atgūt vienmērīgu toni, elastīgumu un mirdzumu.

Uzziniet vairāk par fotoatjaunošanas procedūru!

 

adas-frakcioneta-atjaunosanaĀdas frakcionētā atjaunošana ar lāzeru

Unikāla ādas atjaunošanas metodika ar frakcionēto lāzeru ļauj panākt ievērojamu ādas atjaunošanu. Procedūra, kuru tautā dēvē par ādas slīpēšanu ar lāzeru, lāzeram iedarbojoties uz ādas mikrofrakcijām, ierosina jaunas ādas veidošanos un vecuma pēdu novēršanu – grumbiņu, pigmentācijas, ādas krāsas nevienmērīguma, paplašināto poru likvidēšanu.

CО2Re lāzers guvis atzinību kā viena no efektīvākajām frakcionētās atjaunošanas tehnoloģijām, novēršot ādas nepilnības, vecuma pēdas, rētas, strijas u.c.

Savukārt frakcionētais lāzers Fraxel re:store DUAL 1550/1927 ļauj sasniegt ievērojamu ādas atjaunošanu ar minimālu pēcprocedūras periodu. Šis ir ādas frakcionētās atjaunošanas zelta standarts, kas ļauj sasniegt izcilus rezultātus, apvienojot sevī divus unikālus lāzerus: Erbium (1550 nm) un jauno Tulio (1927nm ) lāzeru viļņus.

Uzziniet vairāk par frakcionēto atjaunošanu ar CО2Re lāzeru un Fraxel re:store Dual lāzeru!

 

Thermage-procedureTermāža (Thermage CPT) ādas nostiepšanai

Jaunākās paaudzes tehnoloģijas ir īstenojušās Thermage CPT sistēmā – pirmajā neinvazīvās bezoperācijas ādas nostiepšanas aprīkojumā. Šī revolucionārā ādas atjaunošanas metode ļauj sasniegt ādas nostiepšanas (liftinga) efektu, izmantojot radiofrekvences enerģiju, vienlaikus nesagraujot ādas viengabalainību. Efekts tiek panākts vienā procedūrā!

Mūsu klīnika piedāvā jaunāko termāžu – pēdējās, trešās paaudzes Thermage CPT, kas nodrošina lielāko komfortu un efektu ādas atjaunošanas procedūrā.

Uzziniet vairāk par ādas nostiepšanu ar Thermage CPT!

 

Skaistuma-injekcijasSkaistuma injekcijas

Injekciju metodes pieredzējušu ārstu rokās ļauj ātri un efektīvi atjaunot ādu, izlīdzināt visu veidu grumbas un koriģēt sejas ovālu. Piedāvājam Jums procedūras, kas izturējušas laika pārbaudi un kuru efektivitāti apliecina ārsti un pacienti visā pasaulē:

injekcijas mīmikas grumbu korekcijai;
hialuronskābes fileru injekcijas;
hialuronskābes injekcijas.

 

PRPPlazmoliftings (PRP)

Plazmoliftings jeb PRP ir progresīva atjaunināšanas metode, kura palīdz mūsu pacientiem atjaunot ādu, apstādināt tās novecošanos, kā arī apturēt matu izkrišanu. Plazmoterapijas pamatā ir no paša pacienta asinīm iegūtas plazmas injekcijas, kas veicina organisma šūnu reģenerācijas procesu.

Ar PRP terapijas palīdzību Jūs varat dabīgā veidā aktivizēt savā organismā rejuvenizācijas funkciju un atjaunot ādu: nostiprināt to, izlīdzināt grumbiņas un atgūt vienmērigu sejas toni.

Uzziniet vairāk par plazmoliftinga procedūrām (PRP)!

 

HydraFacialHydraFacial ādas kopšanai

Klīnika Era Esthetic pirmā Latvijā piedāvā revolucionāro komfortablo ādas attīrīšanas, mitrināšanas un atjaunošanas tehnoloģiju HydraFacial. Tagad dziļa sejas tīrīšana tiek veikta ar maksimālo komfortu un maksimālo efektu. 

Tā ir īstā SPA procedūra, ko pavada virkne uzlabojumu ādas kvalitātē – procedūra palīdz reģenerēt ādu, novērst tās nepilnības un tās izskatu uzturēt ideālu daudzus gadus!

Uzziniet vairāk par aparātprocedūru ādas kopšanai HydraFacial!

 

 

 

Musu-arsti

Jaunākās tehnoloģijas, zelta standarti ādas ārstēšanā un atjaunošanā, palīdz mums sasniegt labākos estētiskos rezultātus!
Visas procedūras klīnikā veic pieredzejuši speciālisti un ārsti, kuri palīdzēs Jums izvēlēties Jūsu vajadzībām un ādas tipam abilstošāko procedūru! 

 

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet: