image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Estētiskā zobārstniecība

Estētiskā stomatoloģija ir mūsdienīga medicīnas sadaļa, kas ļauj atjaunot un novērst tādus zobu defektus, kā plaisas, šķelšanās. Tā arī ļauj mainīt zobu formu, garumu un krāsu. Var arī slēgt diastēmu ‒ šķirbu starp priekšzobiem, izvairīties no bruksisma ‒ zobu griešanas ‒ sekām un tikt pie sapņu smaida.

Kad cilvēkam trūkst zobi vai ir zobu defekti, ar kuriem viņš nav gatavs samierināties, nāk palīgā estētiskā zobārstniecība. Modernas tehnoloģijas ļauj atjaunot trūkstošos zobus, atgriežot gan funkcionalitāti (cilvēks var ēst!), gan estētiku (cilvēkam vairs nav jākaunas no sava smaida!).

Ja runājam par tiem zobiem, kas nav redzami smaidot, tad ārsts un pacients var pieņemt lēmumu atjaunot tikai košļājamo funkciju, bet nepievērst tik daudz uzmanības estētikas jautājumam.

Smaida pielaikošana

Citos gadījumos, kad pacients nav gandarīts ar savu smaidu, var griezties pie estētiskās zobārstniecības speciālista, kurš piemeklēs gan vispiemērotāko zobu formu, gan arī krāsu.

Vislielākais brīnums, ko sniedz mums modernas tehnoloģijas, ir iespēja “pielaikot” smaidu pirms uzsākt ārstēšanas procesu. Smaida pielaikošana ir lielisks veids iejūsties savā nākotnes lomā un saprast, vai zobi funkcionāli un estētiski atbilst plānotajam.

Zobu venīri

Ar zobu venīru palīdzību ir iespējams novērst dažādus kosmētiskos zobu defektus, piemēram, koriģēt zobu formu un zobu krāsu. Zobu venīrus visbiežāk lieto priekšzobiem, lai atjaunotu vai uzlabotu smaida zonu, bet, ja pacients vēlas, tad venīrus var lietot arī sānu zobu restaurācijai. Ievērojot mutes dobuma higiēnu, venīru vidējais kalpošanas laiks ir 10-15 gadi un vairāk.

Zobu balināšana

Zobu balināšana arī ir viena no estētiskās stomatoloģijas sadaļām. ERA ESTHETIC DENTAL speciālisti augsti novērtē, kad pacienti pirms balināt zobus nāk uz konsultāciju, lai noskaidrot vispiemērotāko balināšanas metodi. Neskatoties uz to, ka balināšanai nav medicīnisko indikāciju, stomatologa konsultācija var kļūt par efektīva rezultāta noteicošo faktoru.