image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Zobu balināšana

Sniegbalts smaids ir skaistuma etalons, tāpēc zobu balināšana vienmēr ir pieprasīta gan sieviešu, gan vīriešu vidū. Klīnikā ERA ESTHETIC DENTAL Jums piedāvā efektīvākās un drošākās smaida spodrināšanas metodes.

Zobu aptumšošanu bieži izraisa mākslīgu krāsvielu saturošu līdzekļu lietošana, smēķēšana, zāļu lietošana, ar vecumu saistītas izmaiņas. Vispārīgas izmaiņas zobu tonī, tumšu plankumu vai svītru parādīšanās, dziļa dentīna krāsošana – tas viss liecina par zobu balināšanas procedūras nepieciešamību. Izmantojot zobu balināšanas procedūru ar lāzeru, noturīgo pigmentu uz zobiem ir iespējams noņemt vienas procedūras laikā.

Mūsu klīnikā Jums ir pieejama unikāla lāzera zobu balināšanas procedūra TouchWhite. Šī ir jaunās paaudzes balināšanas sistēma, kas droši un nesāpīgi balina zobus, un tieši šī tehnika ir atzīta par zelta standartu zobu balināšanā ar lāzeru.

TouchWhite ™ – jaunas paaudzes zobu balināšana ar lāzeru

Fotona patentētā TouchWhite ™ zobu balināšanas metode ir ātrākā, maigākā un minimāli invazīva pateicoties unikālāmEr: YAG lāzera viļņa garuma īpašībam.

Šī procedūra pašlaik ir drošākā un vismazāk invazīvā zobu balināšanas metode ar lāzeru.
Šīs procedūras augstā efektivitāte ir saistīta ar erbija lāzera (Er: YAG) impulsu unikālajām īpašībām un īpašajiem zobu apstrādes parametriem, izmantojot TouchWhite metodi.

TouchWhite ™ tehnoloģija lāzera enerģiju izmanto daudz efektīvāk, ar minimālu termisko ietekmi uz zobu, un želeju var uzkarsēt līdz augstākai temperatūrai, neapdraudot zoba vai pulpas drošību.

TouchWhite – tehnoloģijas priekšrocība

TouchWhite ™ zobu balināšanas procesā tiek izmantotas unikālas erbija lāzera īpašības – Er: YAG viļņa garumam absorbcijas maksimums tiek sasniegts ūdenī, kas ir galvenā zobu balināšanas želeju sastāvdaļa. Pateicoties lielajai absorbcijai ūdenī, gēls pilnībā absorbē erbija lāzera staru un neiekļūst cietajos audos vai pulpā, tādejādi nepalielinot zoba temperatūru.

Pateicoties lāzera unikālajām īpašībām, TouchWhite ™ procedūru var veikt ievērojami ātrāk nekā ar citām metodēm, balināšanas ātrums tiek palielināts par 5-10 reizes.

Kā notiek zobu balināšanas procedūra TouchWhite

Zobu balināšanas procedūras laikā pacientam tiek uzklāts smaganu aizsargs, un uz augšējā un apakšējā žokļu zobiem tiek aplicēts balināšanas gēls. Pēc tam 20 sekundes zobus apstaro ar Fotona Er: YAG lāzeru.

Pēc apstarošanas ciklu beigām gēlu noņem, izmantojot sūknīti, zobus rūpīgi nomazgā ar ūdeni. Lai noteiktu zobu krāsu izmaiņas, tiek izmantota toņu skala, kas dod iespēju salīdzināt krāsu pirms  balināšanas un pēc tās. Ja nepieciešams,  balināšanas procesu var atkārtot līdz trim reizēm vienā apmeklējumā.

Kā sagatavoties procedūrai?

Vismaz nedēļu pirms procedūras ir jāveic pilno mutes dobuma higiēnu.

Vienlaikus ar higiēnista apmeklējumu ieplānojiet īsu konsultāciju* pie mūsu ārstiem, kas novērtēs mutes dobuma un zobu vispārējo veselības stāvokli atbilstību balināšanas procedūrai.

*Konsultācijas maksa tiek atņemta no procedūras izmaksām.

Ieteikumi pēc zobu balināšanas ar lāzeru

Divas dienas pēc zobu balināšanas ar lāzeru ieteicams atturēties vai ierobežot krāsojošā ēdiena – melnās tējas, kafijas, sarkanvīna, šokolādes – patēriņu, kā arī atturēties no smēķēšanas.