image/svg+xml
Pieteikties

Mediji

TITANIUM

НА СТРАЖЕ УЛЫБКИ

Знаете ли Вы, что уже сегодня за красоту и здоровье наших зубов успешно сражаются современные лазеры? Самые прогрессивные стоматологические клиники мира вводят в свою практику лазерное лечение зубов и полости рта, открывая все новые возможности для своих пациентов. И такие клиники есть и в Латвии! О возможностях лазерной стоматологии рассказывает врач латвийской клиники лазерной стоматологии ERA ESTHETIC DENTAL  Др.Юлияна Вейпа-Ло.

Lasīt vairāk

Beauty Cloud

КРЕПКИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ БЕЗУПРЕЧНОЙ УЛЫБКИ

В авангарде современной стоматологии сегодня стоят медицинские лазеры, которые, по мнению экспертов, со временем полностью заменят бормашины. Одной из первых клиник, предложивших в Латвии лазерные методики лечения зубов и десен, стала клиника ERA ESTHETIC DENTAL.

Стоматологические лазеры играют важную роль не только в лечении зубов, но и в пародонтологии, обеспечивая высокоэффективное лечение дёсен и десневых карманов, удаление поддесневых отложений. А также в вопросах эстетики: коррекции контура десны, линии улыбки и пластики уздечки.

 

Lasīt vairāk

Beauty Cloud

STIPRS PAMATS NEVAINOJAMAM SMAIDAM

 Iespējams, ka pēc kāda laika, lāzera iekārtas aizstās zobu urbjus. ERA ESTHETIC DENTAL ir viena no pirmajām klīnikām Latvijā, kas zobu un smaganu ārstēšanai piedāvā lāzera zobārstniecības metodes.

Lāzeriem zobārstniecībā ir svarīga loma ne tikai zobu ārstēšanā, bet arī periodontoloģijā, nodrošinot ātru, vienkāršu un ļoti efektīvu smaganu un smaganu kabatu ārstēšanu, aplikuma noņemšanu zem smaganām. Un arī estētiskos jautājumos: smaganu malas novietojuma korekcija, smaida līnijas un mēles saitītes plastiskā ķirurģija.

 

Lasīt vairāk

ĀRSTS.LV

Mūsdienās zobārstniecības pacientiem ir vēlme saņemt ārstēšanu, kas būtu mazsāpīga vai nesāpīga, maz invazīva un ātra. Tas tiek pamatots ar pārsvarā tiešsaistes portālos iegūtu informāciju par sagaidāmajām manipulācijām, iespējamām komplikācijām un ārstēšanas izmaksām.

Lasīt vairāk