image/svg+xml
Pieteikties

Mediji

Beauty Cloud

KOMPLEKSĀ ORTODONTISKĀ ĀRSTĒŠANA – PIRMS UN PĒC

Ortodontija sevī ietver ne tikai dažnedažādu ortodontisku aparatūtu iespēju un tehniku kopumu, bet arī sagatavošanās posmu pirms ārstēšanas, kā arī tam sekojošo estētisko un funkcionālo zobu korekciju un ārstēšanu.  Tas ir komandas darbs, kurā sadarbojas zobārsts, ortodonts, ķirurgs, endodonts, periodontologs, protēzists, higēnists un pat otolaringologs, osteopāts un fizioterapeits – speciālisti, bez kuriem nevar būt iedomājams neviens pilnvērtīgs ārstēšanas plāns. Jautāsiet kāpēc tā? Par to mums pastāstīja klīnikas ‘’ERA ESTHETIC DENTAL’’  zobārste Julijana Veipa – Lo. 

Lasīt vairāk

TITANIUM

НА СТРАЖЕ УЛЫБКИ

Знаете ли Вы, что уже сегодня за красоту и здоровье наших зубов успешно сражаются современные лазеры? Самые прогрессивные стоматологические клиники мира вводят в свою практику лазерное лечение зубов и полости рта, открывая все новые возможности для своих пациентов. И такие клиники есть и в Латвии! О возможностях лазерной стоматологии рассказывает врач латвийской клиники лазерной стоматологии ERA ESTHETIC DENTAL  Др.Юлияна Вейпа-Ло.

Lasīt vairāk

Beauty Cloud

STIPRS PAMATS NEVAINOJAMAM SMAIDAM

 Iespējams, ka pēc kāda laika, lāzera iekārtas aizstās zobu urbjus. ERA ESTHETIC DENTAL ir viena no pirmajām klīnikām Latvijā, kas zobu un smaganu ārstēšanai piedāvā lāzera zobārstniecības metodes.

Lāzeriem zobārstniecībā ir svarīga loma ne tikai zobu ārstēšanā, bet arī periodontoloģijā, nodrošinot ātru, vienkāršu un ļoti efektīvu smaganu un smaganu kabatu ārstēšanu, aplikuma noņemšanu zem smaganām. Un arī estētiskos jautājumos: smaganu malas novietojuma korekcija, smaida līnijas un mēles saitītes plastiskā ķirurģija.

 

Lasīt vairāk

ĀRSTS.LV

Mūsdienās zobārstniecības pacientiem ir vēlme saņemt ārstēšanu, kas būtu mazsāpīga vai nesāpīga, maz invazīva un ātra. Tas tiek pamatots ar pārsvarā tiešsaistes portālos iegūtu informāciju par sagaidāmajām manipulācijām, iespējamām komplikācijām un ārstēšanas izmaksām.

Lasīt vairāk