image/svg+xml
Pieteikties

Jaunums – Beyond Polus Advanced lampa zobu balināšanai!

Šodien vēlamies Jūs iepazīstināt ar klīnikas jaunumu – Beyond Polus Advanced lampu zobu balināšanai. Izmantojot jaunākās optiskās tehnoloģijas, Beyond zobu balināšanas lampa izstaro zemākas temperatūras gaismu nekā parastās zobu balināšanas lampas, tādā veidā izvairoties no zobu nervu kairināšanas. Tā nebojā zobu struktūru. Metode ir pilnīgi droša pacientam.

Zobu balināšana notiek, oksidējot krāsas izmaiņas uz emaljas virsmas ar speciālu gēlu. Nākamajā solī želeju aktivizē BEYOND lampas gaisma. Ar vienu apmeklējumu pietiek, lai iegūtu gaidīto Holivudas smaidu! Efekts ir tūlītējs – lai to iegūtu, mums nepieciešamas 60 līdz 90 minūtes.

  •  Kam piemērota balināšanas procedūra ar BEYOND lampu?

Šī metode efektīva pacientiem, kuriem zobu krāsas maiņu izraisīja krāsainu, zobus krāsojošu ēdienu ēšana un šādu dzērienu dzeršana, kā arī cilvēkiem ar zobu krāsas maiņu vecuma dēļ. Kontrindikācijas šai procedūrai:  vecums līdz 18 gadiem, grūtniecība, laktācija, smaganu slimības, izteikts vemšanas reflekss un noteiktu medikamentu lietošana. Neaizmirstiet informēt zobārstu par šiem apstākļiem pirms procedūras.

  • Kādu efektu var iegūt ar balināšanas metodi?

Lielākajai daļai pacientu vienas vizītes laikā var sagaidīt zobu krāsas izmaiņas no 2 līdz 8 toņiem, taču rezultāts galvenokārt ir atkarīgas no krāsas maiņas intensitātes, veida un avota (novērtē ārsts konsultācijas laikā)*.

  • Vai balināšana ir efektīva kroņiem un venīriem?

Nē, var balināt tikai dabiskos zobus.

  • Cik ilgi saglabājas balinošais efekts?

Tā ir ļoti individuāla lieta. Tas galvenokārt ir atkarīgs no uztura, dzīvesveida un higiēnas. Pacientiem, kuri regulāri dzer kafiju, ēd zobus krāsojošus ēdienus un dzer šādus dzērienus, jāveic procedūras, kas palīdz saglabāt balinošo efektu. Noderīgas ir arī īpašas zobu pastas un mutes skalojamie līdzekļi. Instrukciju ievērošana ļaus saglabāt savu balto smaidu pat vairākus gadus!

  •  Vai balināšana ar balināšanas sistēmu BEYOND  ir droša?

Apstrāde ar Beyond lampu ir 100% droša. Ierīcei ir uzlabota gaismas filtrēšanas sistēma, tāpēc tā neizdala siltumu un UV starojumu. Mēs garantējam Jūsu komfortu un drošību, vienlaikus samazinot zobu paaugstinātas jutības risku procedūras laikā un pēc tās.

  • Kā parūpēties par baltu smaidu pēc procedūras?

Tā sauktā baltā diēta ir ieteicama vismaz 72 stundas pēc procedūras. Tomēr vislabākos rezultātus redz pacienti, kuri ievēro balto diētu no 1 līdz 2 nedēļām. Šajā periodā pacientam jāatturas no cigarešu smēķēšanas, kafijas, tējas, sulu, sarkanvīna un citu krāsainu dzērienu dzeršanas vai zobu krāsojošu ēdienu ēšanas. Jāizvairās arī no krāsainām: zobu pastām, lūpu krāsām un mutes skalojamajiem līdzekļiem.

  • Vai balināšana bojā zobus?

Tas ir mīts! Zobu balināšana ir pilnīgi droša – ar nosacījumu, ka tā notiek ārsta uzraudzībā. To apstiprina daudzi jaunākie zinātniskie pētījumi. Pareizi veikta procedūra, kas pielāgota pacienta situācijai, novērš komplikāciju iespējamību.

*Atgādinām, ka pirms balināšanas uzaicināsim jūs uz īsu konsultāciju pie zobārsta. Lai iegūtu maksimāli noturīgu rezultātu, ir jāveic arī pilnu mutes dobuma higiēnu.

Zobu balināšana ar Beyond Polus Advanced lampu – 360 EUR.

Pieteikties procedūrai var zvanot pa telefonu ☎️ +371 25333303 vai rakstot 📩info@eradental.lv