image/svg+xml
Pieteikties

Aleksandrīta lāzers GentleLase Pro

GentleLasePro-gold-standard-ERA ESTHETIC klīnikā tiek izmantots jaunākās paaudzes Aleksandrīta lāzers, kas nodrošina maksimālu efektu ilglaicīgā matiņu likvidēšanā un citās lāzerdermatoloģijas procedūrās. Šis lāzers, kura starotājs izgatavots no hroma bagātināta Aleksandrīta kristāla, ļauj mums piemērot jaunākos algoritmus epilācijā, pigmenta plankumu likvidēšanā un ādas atjaunošanā.

Jaunākās paaudzes Syneron-Candela GentleLASE Pro Aleksandrīta lāzeram ir raksturīga īpaši augsta jauda – tā sasniedz 17,666 W, salīdzinājumam – citu lāzeru jauda ir 1,6–2,9 W. Tā ir pati efektīvākā matiņu likvidēšanas metode cilvēkiem ar gaišu ādu, tāpēc, ka tā vilnis 755 nm labāk (par diožu, Nd:Yag lāzeriem) absorbē matiņu pigmentu – melanīnu. Aleksandrīta lāzera GentleLase Pro enerģija sasniedz pat 150 J/cm2, tādēļ ir iespējams likvidēt arī gaišus, plānus matus. Šis lāzers ir apstiprināts FDA (pārtikas un medikamentu admistrācijā) kā matiņu ilgtermiņa likvidēšanas metode. Kad lāzera stars sasniedz mata folikulu, stara enerģija to acumirklī sadedzina. Lāzera impulss ilgst tikai sekundes daļu. Lai lāzera enerģija tiktu novirzīta tieši mata folikulā un nekaitētu apkārtējiem audiem, lāzera impulsa laiks tiek precīzi kalibrēts. Integrētā ādas dzesēšanas sistēma DCD nodrošina drošu un nesāpīgs ādas apstrādi ar augstas enerģijas impulsu, vienlaikus aizsargājot ādas virsmu no bojājumiem.

GentleLase Pro ir atzīts par zelta standartu lāzerepilācijā.

Uzziniet vairāk par visā pasaulē populāro un mūsu pacientu iecienīto lāzerepilāciju ar aleksandrīta lāzeru GentleLASE Pro!