image/svg+xml
Pieteikties

Thermage CPT

Thermage-gold-standard-Jaunākās paaudzes tehnoloģijas ir īstenojušās Thermage CPT sistēmā – pirmajā neinvazīvās bezoperāciju ādas nostiepšanas aprīkojumā.

Šī revolucionārā ādas atjaunošanas metode ļauj sasniegt ādas nostiepšanas (liftinga) efektu, izmantojot radiofrekvences enerģiju, vienlaikus nesagraujot ādas viengabalainību.

Thermage tehnoloģija veicina kolagēna izstrādi visdziļākajos dermas slāņos, padarot to redzami tvirtāku, blīvāku un izlīdzinot tās virsmu. Līdztekus ādas savilkšanai un atjaunošanai Thermage tiek veiksmīgi izmantots arī celulīta ārstēšanai.

Thermage procedūras laikā uz ādu iedarbojas radiofrekvences enerģija, kas ietekmē visus ādas slāņus. Lāzera ietekmē kolagēna šķiedras atjaunojas, tiek veicināta jaunu šķiedru veidošanās, tā izraisot ādas savilkšanos. Āda kļūst gludāka, tvirtāka un jaunāka.

Izmēģiniet šo unikālo procedūru, kura beidzot pieejama arī Latvijā, un ir atzīta par zelta standartu ādas bezoperāciju nostiepšanā!

Lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic piedāvā procedūras ar Thermage pēdējās paaudzes modeli Thermage CPT, kura papildināta ar sistēmu Comfort Pulse Technology, paredzēto pacientu lielākam komfortam un rezultātu kvalitātes uzlabošanai.

Uzziniet vairāk par ādas atjaunošanu ar Thermage CPT un visām procedūras iespējām!